Telefon No:

E-mail Adresi

info@thenuxs.com

DİJİTAL PAZARLAMA

Test edilmiş Funnel sistemleri

Her bir PPC platformunun etkisini en üst düzeye çıkaran özel huni sistemiyle sonuçlarınızı ölçeklendirin. Kanıtlanmış stratejilerimizde, yüksek performans için Google Arama Ağı Reklamları, Facebook ve Instagram Reklamları, Yeniden Pazarlama, Alışveriş kampanyaları ve daha fazlasını etkili bir şekilde kullanıyoruz.

Hızlı sonuç veren pazarlama stratejileri

Performans pazarlama ile sonuç almaya başlayın. PPC kampanyalarımızı, bütçenizden aldığınız verimi üst düzeye çıkarmak ve yatırım getirinizi artırmak için özenle tasarlıyoruz. Etkili ve düşük maliyetli dijital reklamcılık hizmetine sahip olun.

Performans odaklı dijital reklamcılık

Performans odaklı yaklaşımımız, markanız için gerçek sonuçları garanti eder. Ciro, edinme başına maliyet ve ROAS gibi en önemli KPI’lara odaklanıyoruz. Uzman PPC yönetimi ile reklam bütçenizden daha fazlasını elde edin.

Uçtan uca dijital reklam yönetimi

TheNuxs, startup’lar, kobi’ler, b2b şirketleri, e-ticaret markaları ve büyük kuruluşlar dahil olmak üzere farklı sektörlerden müşterilere profesyonel dijital reklam yönetimi hizmetleri sunar. İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış uygun fiyatlı dijital reklam yönetimi hizmeti sunuyoruz. Size özel bir dijital reklam stratejisi ve ücretsiz danışmanlık için hemen iletişime geçin.

google-ads

GOOGLE ADS

Hedef kitleniz, sattığınız ürün veya hizmeti aradığında karşısına çıkın!

İnsanlar, bir ürünü veya hizmeti satın almadan önce çok büyük bir ihtimalle Google’da arama yaparlar. Konu hakkında kullanıcı yorumları, diğer satışı vs. incelerler. Tam bu noktada doğru bir strateji ve güçlü reklamlar ile hedef kitlenizin karşısına çıkabilir ve onlara ürün/hizmetinizi satabilirsiniz!

META ADS

Hassas hedefleme ve güçlü kreatiflerle yeni müşterilerinize ulaşıyoruz.

Sektör ve rakip analizi yaparak markanız için en önemli kişilerin kimler olduğunu tespit ediyoruz. Ardından detaylı hedeflemeler ve benzer hedef kitleler ile onlara ulaşıyoruz.

Reklamların performansını takip eder ve istatistikleri inceleriz. A/B testlerimizin sonuçlarına göre reklamları sürekli optimize eder ve performansı artırırız.

meta_içerik
7/24 Destek Hattı